Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- PRUTY A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Přívlačové pruty
- Dam Prut Intenze Spinning Rod 2,13m 6-24g
Dam Prut Intenze Spinning Rod 2,13m 6-24g
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Dam Prut Intenze Spinning Rod 2,13m 6-24g1 ks1 359 Kč/ ks1 123,14 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Poskytují dokonalou kontrolu nástrahy a díky silné páteři jisté záseky. Blank výjimečně dobře přenáší vibrace nástrahy. Vhodné pro širokou škálu nástrah, zejména gumy (jigování aj.) a woblery vyžadující twitch či jerk k dosažení nejlepší akce.
- Lehký 24+30T karbonový blank (extra rychlá akce)
- Pevný a responsivní blank
- Lehká nerezová očka proti zamotání
- Ergonomické korkové zadní rukojeti
- NSS sedlo navijáku
- Klipový držák háčku
Parametry:
| Délka | 2,13 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 127 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,1 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | DAM |
| Zátěž | 24 g |
Zboží zařazeno v kategoriích
