Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- PRUTY A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Sumcové a Mořské pruty
- Madcat Prut UV Series Spinning Rod 2,1m 40-150g
Madcat Prut UV Series Spinning Rod 2,1m 40-150g
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Madcat Prut UV Series Spinning Rod 2,1m 40-150g1 ks1 549 Kč/ ks1 280,17 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Ideální pro lov s lehkými nástrahami (do 125 g) nebo středně velkými nástražními rybkami. Vybaven praktickou „fighting” rukojetí. UV-aktivní – svítí pod UV lampou.
Vlastnosti:
- 24T uhlíkový blank
- Pro nástrahy do 150 g
- Dostatečně silný na zdolání obřích sumců
- UV-aktivní
- Typ oček: Titanium Oxide
- Akce prutu: Medium Fast
Parametry:
| Délka | 2,1 m |
| Hmotnost | 270 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 7 |
| Transp. délka | 1,1 m |
| Výrobce | MADCAT |
| Zátěž | 150 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Zboží zařazeno v kategoriích





