Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- PRUTY A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Přívlačové pruty
- Savage Gear Prut Revenge SG2 Drop Shot 2,51m 8-28g
Savage Gear Prut Revenge SG2 Drop Shot 2,51m 8-28g
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Savage Gear Prut Revenge SG2 Drop Shot 2,51m 8-28g1 ks2 049 Kč/ ks1 693,39 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Poskytují optimální cit a výkon, což usnadňuje perfektní prezentaci nástrahy.
Vlastnosti:
- 24+30T High Modulus karbonové blanky
- Plné špičky pro perfektní registraci záběru
- SeaGuide CCS SiN nerezová očka
- Sedla navijáků Double Lock
- Obaly Competition Ready-To-Fish
- Akce prutu: Fast
| Délka | 2,51 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 149 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 10 |
| Transp. délka | 1,31 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 28 g |
Zboží zařazeno v kategoriích




