Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- PRUTY A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Přívlačové pruty
- Savage Gear Prut Revenge SG2 Medium Game 2,21m 7-23g
Savage Gear Prut Revenge SG2 Medium Game 2,21m 7-23g
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Savage Gear Prut Revenge SG2 Medium Game 2,21m 7-23g1 ks1 799 Kč/ ks1 486,78 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Navrženy pro měkké nátrahy, woblery, rotačky, spinnerbaity, twitchbaity a Carolina rigy.
Vlastnosti:
- 24+30T High Modulus karbonové blanky
- Očka SeaGuide CCS SiN z nerezové oceli
- Sedla navijáků Double Lock
- Obaly Competition Ready-To-Fish
- akce prutu: Fast
| Délka | 2,21 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 124 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 10 |
| Transp. délka | 1,15 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 23 g |
Zboží zařazeno v kategoriích




